PROGRAM V INFINITY CLUBE

P   I   A   T   O   K

S   O   B   O   T   A

DJ MAJCO IN DA MIX

DJ MAJCO IN DA MIX


Aj v marci sa môžete tešiť na parádny energický mix tých najlepších hitov všetkých žánrov v podaní dlhodobo jedného z najlepších slovenských dídžejov! Tento skúsený a aj v Infinity veľmi obľúbený dídžej je zárukou ďalšej výbornej INFINITY PÁRTY NOCI!

VIDEOOLDIES MIX • dVj.kukoo

VIDEOOLDIES MIX • dVj.kukoo


VIDEOOLDIES MIX netreba nejako zvlášť predstavovať! Vy už viete, že vás čaká 14 rokov najžiadanejšia RETRO PÁRTY na Slovensku, že príde legendárny oldies kráľ KUKOO, že budú TOP hity 20. storočia, retro ceny, veselé súťaže, fotky do ruky, jedinečná atmosféra! Tak, ako každý druhý mesiac, keď je KUKOO už dlhé roky v Infinity!

SK-CZ PÁRTY


Československá párty s DJ BEZOM sa stala za posledný rok tak mimoriadne obľúbená, či v piatok, či v sobotu, že sme sa rozhodli vám ju ponúknuť raz mesačne! Tentoraz v piatok vás opäť čaká jedinečná a skvelá atmosféra, s tými naj slovenskými a českými hitmi z rokov minulých až po súčasnosť!

BEST OF INFINITY CLUB HITS


Prvoaprílovú sobotu bude režírovať rezidentný dídžej Infinity clubu! DJ SHURO MARTINY vám namixuje tie najlepšie hity, na ktoré sa výborne bavíte aj v Infinity!