PROGRAM V INFINITY CLUBE

P   I   A   T   O   K

S   O   B   O   T   A

SK - CZ PÁRTY

SK - CZ PÁRTY

Tentoraz na piatok sme pre vás pripravili vašu obľúbenú a žiadanú Slovensko - Českú párty s DJ-om BEZOM! Po celú noc iba slovenské a české hity z rokov minulých až po súčasnosť a už tradične výborná nálada, akú viete vytvoriť na tejto SK-CZ párty!

GRANDE LATINO NOCHE

GRANDE LATINO NOCHE

MARIO LOPEZ DANCE COMPANY • DJ SETONDJI [CUBA] • DJ SHURO MARTINY Decembrová edícia pravidelných GRANDE LATINO NOCHE bude v réžii kubánskeho DJa SETONDJIHO a DJ SHURA MARTINYHO, sexi Infinity latino tanečníc a skvelej tanečnej skupiny známeho tanečníka a choreografa MARIA LOPEZA! Nenechajte si újsť noc plnú komerčných latino hitov a jedinečné tanečné vystúpenia a workshopy TOP tanečnej skupiny MARIA LOPEZA!

WINTER DANCEMANIA

Predvianočný víkend začneme piatkovou WINTER DANCEMANIOU, o ktorú sa vám postará aj v Infinity obľúbený DJ SEBASTIAN CROWN!

CHRISTMAS INFINITY NIGHT

Príďte si urobiť výbornú náladu pred blížiacim sa Štedrým dňom! Čaká vás noc plná najhorúcejších, najlepších komerčných hitov, ktorévám namixuje DJ LUSO, nebudú chýbať sexi christmas Infinity dancers a pre prvých 100 hostí bude pripravený welcome drink!

ŠTEFANSKÁ OLDIES PÁRTY (STREDA)

Jedenásta ŠTEFANSKÁ PÁRTY v histórii Infinity bude presne taká, ako uplynulých desať! Ako vždy veľmi vydarená, ako vždy v štýle hitov 80.-90. rokov a ako vždy v réžii rezidenta Infinity clubu - Dja BEZA, ktorý vám namixuje staré, ale nezabudnuteľné hity a opäť vytvorí výbornú a jedinečnú náladu a atmosféru! A samozrejme, Štefanovia vstup ZDARMA!