PROGRAM V INFINITY CLUBE

P   I   A   T   O   K

S   O   B   O   T   A

ROBMIKE & LELO IN THE INFINITY

ROBMIKE & LELO IN THE INFINITY


Presne po pol roku opäť prichádza do Infinity energická a bláznivá dvojica dídžejov ROBMIKE & LELO! Opäť vás čaká parádna párty
a show plná elektronickej tanečnej hudby, 50 CD, 100 led festivalových trubíc, súťaže a hlavní režiséri tejto párty - DJ´s ROBMIKE a LELO!

CUBA LATINO NOCHE S EUSÉBIOM

CUBA LATINO NOCHE S EUSÉBIOM


Ďalšiu pravidelnú a nezabudnuteľnú latino noc vám tentoraz pripraví špička medzi slovenskými latino dídžejmi - DJ JUCKY spolu s hosťom latino večera - obľúbeným charizmatickým kubánskym spevákom EUSÉBIOM! Noc plná komerčných latino hitov, sexi LATINO tanečnice a dva exkluzívne vstupy skvelého latino speváka EUSÉBIA!

SK - CZ PÁRTY


Po celú noc iba slovenské a české hity z rokov minulých až po súčasnosť, DJ BEZO a tradične skvelá nálada a atmosféra! To je obľúbená SK - CZ párty v Infinity!

ABSOLUT SUKOWACH NIGHT

DJ SUKOWACH [CZ] • INFINITY DANCERS • ABSOLUT WELCOME DRINK - Posledná augustová sobota bude v réžii jedného z najlepších českých komerčných dídžejov! DJ SUKOWACH [CZ] vás už viackrát presvedčil, že vás s ním čaká TOP párty! Nebudú chýbať Infinity dancer´s a prvých 200 hostí dostane ABSOLUT welcome drink!