PROGRAM V INFINITY CLUBE

P   I   A   T   O   K

S   O   B   O   T   A

DJ SEPARATIK WINTER MIX

DJ SEPARATIK WINTER MIX

Jeden z najobľúbenejších dídžejov západoslovenského regiónu DJ SEPARATIK premiérovo v Infinity! Infinity winter mix v podaní DJ SEPARATIKA!

FUN VIDEOPARTY • DJ JULO alias PYTHON

FUN VIDEOPARTY • DJ JULO alias PYTHON

Zimná edícia tradičnej a obľúbenej FUN VIDEOPÁRTY so známym a nezabudnuteľným moderátorom a dídžejom FUN rádia JULOM alias PYTHONOM! Hity rokov 1980 - 2019 a všetky ich uvidíte tradične aj na videoklipoch!

MILAN LIESKOVSKÝ GRAND NIGHT

Predvianočný víkend začneme s jedným z lídrov na slovenskej dídžejskej scéne - s DJom a producentom MILANOM LIESKOVSKÝM! Čaká vás energická párty, oslava elektronickej hudby, vynikajúci support DJ STANLEY, Infinity dancers a po polnoci DJ MILAN LIESKOVSKÝ!

CHRISTMAS DANCEMANIA

Sobotná predvianočná Infinity dancemania bude v réžii jedného z najlepších slovenských komerčných dídžejov! DJ MAJCO, spolu s našimi CHRISTMAS TANEČNICAMI, vám už tradične pripraví ďalšiu parádnu Infinity žúrku!

VIANOČNÝ VIDEOLATINO MIX•dVj.LOPEZ

Žánrovo jedna z najobľúbenejších a najnavštevovanejších párty Infinity! Príďte si urobiť náladu noc pred Štedrým dňom! Čaká vás noc plná komerčných latino hitov s najlepším slovenským video latino dídžejom LOPEZOM! TOP latino hity a všetky aj na videoklipoch a parádnalatino nálada s dVj.LOPEZOM!

ŠTEFANSKÁ OLDIES PÁRTY

Dvanásta ŠTEFANSKÁ PÁRTY v histórii Infinity bude presne taká, aká bola uplynulých jedenásť! Ako vždy veľmi vydarená, ako vždy v štýle 80.-90. rokov a ako vždy v réžii rezidenta Infinity clubu - Dja BEZA, ktorý vám namixuje staré, ale nezabudnuteľné hity a opäť vytvorí výbornú náladu a atmosféru! A Štefanovia vstup ZDARMA!